0 MAÇ 0,00

ORAN

Üst Menü
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Sivasspor dolu dizgin devam ediyor!

  Süper Lig'in 14. haftasına lider konumda giren Sivasspor, Yeni Malatyaspor deplasmanında hata yapmayarak 3-1 galip geldi.
  Sivasspor dolu dizgin devam ediyor!

  Süper Lig’in 14. haftasına lider konumda giren Sivasspor, Yeni Malatyaspor deplasmanında hata yapmayarak 3-1 galip geldi ve liderliğini sürdürdü. Yiğidolar, bu sonuçla beraber galibiyet serisini 6 maça çıkarmış oldu.


  Bu sonuçla beraber Sivasspor 30 puana ulaştı ve liderliğini sürdürdü. Yeni Malatyaspor ile 20 puanda kaldı ve şuanda maç fazlasıyla 7. sırada yer alıyor. Maç sonu açıklamalarda bulunan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “İyi bir takıma karşı çok iyi bir galibiyet aldık. Takımımdan çok memnunum. Ne dediysek herkes elinden gelen bütün gayreti gösterdi taktik olarak. Hakikaten hepsiyle gurur duyuyorum. Gerçekten sezon başından bu zamana kadar mükemmel bir grafik çiziyoruz.” şeklinde konuştu.

  Maç sonu açıklamalarda bulunan Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın ise mağlubiyeti hakettiklerini söyleyerek, “Bana göre hak edecek bir oyun oynayıp, haklı bir galibiyet aldılar. Bizden çok daha fazla mücadele ettiler. Daha fazla koştular, daha organizelerdi. Doğal olarak oyunu kaybettik.” diye konuştu.


  Site İçi Yorumlar