0 MAÇ 0,00

ORAN

Üst Menü
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  NBA Elazığ ve Malatya’yı unutmadı!

  Cleveland Cavaliers, New Orleans ile oynadıkları maçta reklam panolarına ve potalara 'Elazığ dualarımız seninle' ve 'Malatya' yazdı.
  NBA Elazığ ve Malatya’yı unutmadı!

  Elazığ Sivrice ilçesinde meydana gelen deprem için NBA yönetimi Washington Wizards maçı öncesi kampanya başlatan Cedi Osman’a bir destek de oynadığı Cleveland Cavaliers’ten geldi.

  Cleveland Cavaliers’ın New Orleans Pelicans’a 125-111 yenik düştüğü maçta Cedi’nin kampanyasına destek geldi. Cedi Osman, Washington Wizards maçı öncesi Elezığ ve Malatya da meydana gelen deprem nedeniyle atılacak her basket için önce 100 ardından 200’er dolar yardım yaparken, diğer sporcu arkadaşlarına da örnek olarak ülkemizde ki sporcular da kampanyaya destek verdi; Cleveland Cavaliers da Pelicans maçında büyük bir jest yaptı. Maç sırasında Malatya’yı da etkisi altına alan deprem nedeniyle potaya “Malatya” yazısı yazıldı. Reklam panolarında ise “Elazığ dualarımız sizinle” ifadeleri kullanıldı.

  Cedi Osman ise yapılan bu jest karşısında kendi sosyal medya hesabından, jest yapan kulübüne teşekkür etti ve “Maç boyunca panolara “Elazığ dualarımız sizinle” ve potalara “Malatya” yazıp farkındalığımıza destek veren tüm Clevaland Cavaliers organizasyonuna kalpten teşekkürlerimle. Cleveland Cavaliers ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı


  Site İçi Yorumlar