0 MAÇ 0,00

ORAN

Üst Menü
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • 2
    • HÜK
    • 0
    • 22.11.2019 | 3. Lig | 14. Hafta | Stadionul 1 Mai
    İstatistik
    0
    Topl Oy.
    0
    0
    Topl.Şut
    0
    0
    Şut Engell.
    0
    0
    Korner
    0
    0
    Fauller
    0
    0
    Sarı K.
    0
    0
    Top Kap.
    0
    0
    Ofsayt
    0
    İstatistik
    0
    Topl Oy.
    0
    0
    Topl.Şut
    0
    0
    Şut Engell.
    0
    0
    Korner
    0
    0
    Fauller
    0
    0
    Sarı K.
    0
    0
    Top Kap.
    0
    0
    Ofsayt
    0
    Maç Tahmini

    Bu bölüme ait data mevcut değil

    Karşılaştırma
    Aralarındaki Maçlar

      Bu bölüme ait data mevcut değil

    Evindeki Maçlar

      Bu bölüme ait data mevcut değil

    Aralarındaki Son 5 Maç

    Bu bölüme ait data mevcut değil

    Form Durumları
    Form Durumu
    TÜMÜ
    • Tümü
    • Deplasman
    • Ev Sahibi
    28/09/19
    • Roşiori

      Array
    • 1-1
    • Array

      Unirea Basco

    B
    04/10/19
    • Unirea Basco

      Array
    • 5-0
    • Array

      Tractorul

    G
    11/10/19
    • Astra II

      Array
    • 3-3
    • Array

      Unirea Basco

    B
    18/10/19
    • Unirea Basco

      Array
    • 2-1
    • Array

      Alexandria

    G
    26/10/19
    • Mun. Braşov

      Array
    • 0-0
    • Array

      Unirea Basco

    B
    01/11/19
    • Unirea Basco

    • 4-2
    • Pucioasa

    G
    08/11/19
    • Blejoi

    • 0-2
    • Unirea Basco

    G
    15/11/19
    • Unirea Basco

    • 3-2
    • Vediţa Colon

    G
    29/11/19
    • Unirea Basco

    • 1-4
    • Moreni

    M
    06/03/20
    • Unirea Basco

    • 1-4
    • Voluntari II

    M
    Form Durumu
    TÜMÜ
    • Tümü
    • Deplasman
    • Ev Sahibi
    28/09/19
    • Pucioasa

      Array
    • 0-0
    • Array

      Slatina

    B
    04/10/19
    • Slatina

      Array
    • 2-0
    • Array

      Blejoi

    G
    12/10/19
    • Vediţa Colon

      Array
    • 1-1
    • Array

      Slatina

    B
    18/10/19
    • Slatina

      Array
    • 2-2
    • Array

      Prog. Sparta

    B
    25/10/19
    • Slatina

      Array
    • 5-1
    • Array

      Moreni

    G
    01/11/19
    • Voluntari II

    • 3-3
    • Slatina

    B
    08/11/19
    • Slatina

    • 1-0
    • U Craiova II

    G
    15/11/19
    • Baloteşti

    • 0-2
    • Slatina

    G
    30/11/19
    • Olimpic Ceta

    • 0-1
    • Slatina

    G
    07/03/20
    • Roşiori

    • 0-1
    • Slatina

    G
    ORANSAL KARŞILAŞTIRMA - 3. Lig
    • Hücum
    • Savunma
    • Pas
    • Faul
    • 0
    • Maç
    • 0
    • 0
    • Gol
    • 0
    • 0%
    • İsabetli Şut
    • 0%
    • 0%
    • Şut İsabeti
    • 0%
    • 0
    • Gole Çevirme
    • 0
    • 0
    • Asist
    • 0
    • 0
    • Maç
    • 0
    • 0
    • Yediği Gol
    • 0
    • 0
    • Kalesine Şut
    • 0
    • 0
    • Top Kapma
    • 0
    • %
    • Top Kapma Başarısı %
    • %
    • 0
    • İkili Mücadele Kazanma
    • 0
    • 0
    • Maç
    • 0
    • İsabetli Pas
    • 0%
    • Pas İsabeti %
    • 0%
    • 0
    • İsabetli Orta
    • 0
    • 0%
    • Orta İsabeti %
    • 0%
    • 0
    • Başarılı Çalım
    • 0
    • 0
    • Maç
    • 0
    • 0
    • Yapılan Faul
    • 0
    • Faul
    • 0
    • Sarı Kart
    • 0
    • 0
    • Kırmızı Kart
    • 0
    Puan Durumu
    • Takımlar
    • P
    • Av
    • O
      • 1

        Progresul Spartac

      • 16
      • 37
      • +34
      • 2

        Slatina

      • 16
      • 37
      • +25
      • 3

        Flacăra Moreni

      • 16
      • 30
      • +11
      • 4

        Alexandria

      • 16
      • 28
      • +14
      • 5

        CS U Craiova II

      • 16
      • 27
      • +12
      • 6

        Vediţa Coloneşti

      • 16
      • 27
      • 0
      • 7

        Unirea Bascov

      • 16
      • 22
      • 0
      • 8

        Blejoi

      • 16
      • 22
      • -1
      • 9

        Olimpic Cetate

      • 16
      • 21
      • 0
      • 10

        Voluntari II

      • 16
      • 21
      • -4
      • 11

        Municipal Braşov

      • 16
      • 19
      • -10
      • 12

        Pucioasa

      • 16
      • 18
      • -6
      • 13

        Astra II

      • 16
      • 16
      • -1
      • 14

        Baloteşti

      • 16
      • 14
      • -13
      • 15

        Tractorul Cetate

      • 16
      • 10
      • -37
      • 16

        Sporting Roşiori

      • 16
      • 9
      • -24