0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI SAYFALAR HABERLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 25-11-2019

    • 26-11-2019

    • 27-11-2019

    • 28-11-2019

    • 29-11-2019

    • 30-11-2019

    • 01-12-2019

    • 02-12-2019

    • 03-12-2019

    • 04-12-2019

    • 05-12-2019

    • 06-12-2019

    • 07-12-2019

    • 08-12-2019

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 00:00
    • Águila0
    • Alianza0
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 01:00
    • Wanderers2
    • Danubio1
    • 3
    • Premier Lig
    • 02:30
    • Def. Sporting2
    • Nacional1
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Rampla Juniors2
    • River Plate2
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Juventud4
    • Cerro2
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Liverpool0
    • Plaza Colonia1
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:30
    • Racing0
    • Boston River1
    • 3
    • Premier Lig
    • 02:30
    • CA Penarol0
    • Fénix0
    • 3
    • Premier Lig
    • 02:30
    • CA Penarol0
    • Fénix0
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • Sao Bento4
    • Londrina1
    • 3
    • Serie B
    • 03:30
    • Brasil Pelotas2
    • Atlético GO2
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • CRB0
    • Figueirense0
    • 3
    • Serie B
    • 03:30
    • Guarani
    • América MG
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • CRB0
    • Figueirense0
    U21 Ligi
    • 3
    • U21 Ligi
    • 14:00
    • Dnipro-1 U210
    • Vorskla U214
    W-Ligi
    • 3
    • W-Ligi
    • 09:00
    • Wanderers1
    • Newcastle0
    • 3
    • W-Ligi
    • 11:30
    • Adelaide0
    • Sydney1
    Lig 1
    11:30
    • TR-Kabo
    • PSIS
    • 3
    • Lig 1
    • 11:30
    • TR-Kabo1
    • PSIS2
    • 3
    • Lig 1
    • 14:30
    • Madura Utd1
    • Bhayangkara2
    A Lig
    • 3
    • A Lig
    • 12:06
    • Wanderers2
    • Melbourne City3
    Erovnuli Lig 2
    • 3
    • Erovnuli Lig 2
    • 13:00
    • Merani Tbilisi0
    • Samtredia1
    1.Lig
    • 3
    • 1.Lig
    • 13:30
    • Ağsu0
    • Sabah II4
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Shenhua1
    • Guoan2
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Henan Jianye2
    • Tianjin1
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Shandong2
    • Lifan0
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:35
    • Wuhan2
    • Guangzhou R&F1
    Pro Lig
    15:30
    • Abha
    • Fateh
    • 3
    • Pro Lig
    • 15:30
    • Abha3
    • Fateh1
    17:55
    • Hazm
    • Raed
    • 3
    • Pro Lig
    • 17:55
    • Hazm2
    • Raed3
    19:40
    • Shabab
    • Feiha
    • 3
    • Pro Lig
    • 19:40
    • Shabab0
    • Feiha1
    Yıldızlar Kupası
    16:00
    • Khor
    • Gharafa
    • 3
    • Yıldızlar Kupası
    • 16:00
    • Khor3
    • Gharafa1
    • 3
    • Yıldızlar Kupası
    • 16:00
    • Sailiya2
    • Al Duhail2
    18:10
    • Qatar
    • Arabi
    • 3
    • Yıldızlar Kupası
    • 18:10
    • Qatar1
    • Arabi1
    Lig Kupası
    • 3
    • Lig Kupası
    • 17:00
    • Shabab Al Ahli0
    • Khorfakkan0
    • 3
    • Lig Kupası
    • 17:00
    • Al Jazira1
    • Al Dhafra0
    • 3
    • Lig Kupası
    • 19:30
    • Al Wahda1
    • Al Wasl1
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 18:00
    • Sumqayıt2
    • Qarabağ1
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 19:15
    • Cobresal3
    • Unión Española2
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 18:30
    • Wigry0
    • Stal Mielec3
    20:00
    • Puszcza
    • Odra
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:00
    • Puszcza1
    • Odra2
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:00
    • Miedź1
    • Sandecja3
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:00
    • Podbeskidzie2
    • Chojniczanka1
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 18:30
    • Arda2
    • Bistritsa0
    3.Lig
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Villarreal III2
    • Roda2
    • 3
    • 3.Lig
    • 00:00
    • Santa Brígida0
    • Las Palmas III0
    • 3
    • 3.Lig
    • 00:00
    • Panad. Pulido0
    • Viera1
    TFF 1. Lig
    • 3
    • TFF 1. Lig
    • 19:00
    • Adanaspor1
    • Giresunspor1
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 19:00
    • Aris0
    • Ayia Napa0
    FNL
    • 3
    • FNL
    • 19:00
    • Vítkovice1
    • Vysočina1
    • 3
    • FNL
    • 20:00
    • Ústí1
    • Vyšehrad2
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 19:30
    • Tambov2
    • Lok. Moskova3
    Ulusal Lig 1
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 20:00
    • Pau1
    • Avranches0
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Béziers1
    • Duchère4
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Bourg4
    • Le Puy F. 430
    22:00
    • Gazélec
    • QRM
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Gazélec0
    • QRM0
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Red Star2
    • Cholet1
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Toulon
    • Boulogne
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Laval0
    • Créteil0
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Dunkerque2
    • Bastia-Borgo2
    • 3
    • Ulusal Lig 1
    • 22:00
    • Villefranche0
    • Concarneau0
    1. HNL
    • 3
    • 1. HNL
    • 20:00
    • Dinamo Zagreb1
    • Hajduk Split1
    A Ligi
    • 3
    • A Ligi
    • 20:00
    • Zalgiris5
    • Atlantas0
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:00
    • Partizan6
    • Javor2
    Ekstraklasa
    • 3
    • Ekstraklasa
    • 20:00
    • Gornik2
    • Wisla Plock2
    22:30
    • Lech
    • Piast
    • 3
    • Ekstraklasa
    • 22:30
    • Lech3
    • Piast0
    Czech Liga
    • 3
    • Czech Liga
    • 20:00
    • Sparta Prag3
    • Budějovice3
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 20:00
    • Shakhtar4
    • Lviv1
    Portekiz Kupası
    • 3
    • Portekiz Kupası
    • 20:15
    • Leixoes1
    • Santa Clara4
    • 3
    • Portekiz Kupası
    • 23:45
    • Varzim1
    • Loures0
    2. Bundesliga
    • 3
    • 2. Bundesliga
    • 20:30
    • Bochum1
    • Osnabrück1
    • 3
    • 2. Bundesliga
    • 20:30
    • Aue3
    • St. Pauli1
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:30
    • Galatasaray0
    • Başakşehir1
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 21:00
    • Hamrun0
    • Floriana0
    Oberliga
    • 3
    • Oberliga
    • 21:00
    • TeBe4
    • Zehlendorf1
    • 3
    • Oberliga
    • 21:00
    • Nöttingen3
    • Reutlingen1
    • 3
    • Oberliga
    • 22:00
    • Baunatal2
    • Bad Vilbel0
    • 3
    • Oberliga
    • 22:00
    • Ingolstadt II7
    • Türkspor A.2
    Bölgesel Lig
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 21:00
    • Verl2
    • Dortmund II0
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 21:00
    • Auerbach3
    • Fürstenwalde2
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 21:30
    • Heimstetten2
    • Burghausen2
    3. Lig
    • 3
    • 3. Lig
    • 21:00
    • Jena0
    • Hallescher FC3
    Superliga
    • 3
    • Superliga
    • 21:00
    • Nordsjaelland3
    • Randers0
    2. Liga
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Kapfenberg2
    • Vorwärts1
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Blau-Weiß Linz2
    • Liefering4
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • A.Klagenfurt2
    • A.Wien II1
    21:10
    • Horn
    • Wacker
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Horn0
    • Wacker1
    • 3
    • 2. Liga
    • 21:10
    • Grazer2
    • Amstetten2
    Bundesliga Kadınlar
    • 3
    • Bundesliga Kadınlar
    • 21:15
    • Frankfurt2
    • Hoffenheim2
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 21:30
    • CFR Cluj4
    • Chindia0
    Kadınlar Eredivisie
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 21:30
    • Alkmaar4
    • Excelsior0
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 21:30
    • Twente4
    • Den Haag0
    21:30
    • Zwolle
    • PSV
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 21:30
    • Zwolle0
    • PSV4
    Eerste Divisie
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Utrecht II2
    • AZ II1
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • NAC Breda1
    • Ajax II2
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • De Graafschap4
    • PSV II1
    22:00
    • Helmond
    • NEC
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Helmond1
    • NEC2
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Excelsior1
    • Volendam2
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Dordrecht2
    • Telstar3
    22:00
    • MVV
    • TOP Oss
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • MVV4
    • TOP Oss0
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Eindhoven0
    • Cambuur3
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Go Ahead1
    • Roda1
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 22:00
    • Almere City0
    • Den Bosch2
    Challenge Lig
    22:00
    • Lausanne
    • Wil
    • 3
    • Challenge Lig
    • 22:00
    • Lausanne5
    • Wil0
    Ligue 2
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Paris2
    • Auxerre0
    22:00
    • Caen
    • Le Mans
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Caen3
    • Le Mans3
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Troyes0
    • Chambly4
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Grenoble1
    • Nancy1
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Ajaccio1
    • Clermont1
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Châteauroux1
    • Lorient3
    22:00
    • Niort
    • Rodez
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Niort2
    • Rodez1
    • 3
    • Ligue 2
    • 22:00
    • Orléans0
    • Valenciennes1
    FA Cup
    • 3
    • FA Cup
    • 22:05
    • Linlithgow1
    • Falkirk4
    Bundesliga
    • 3
    • Bundesliga
    • 22:30
    • Dortmund3
    • Paderborn3
    1. Lig A
    • 3
    • 1. Lig A
    • 22:30
    • Club Brugge2
    • Oostende0
    1. Lig B
    • 3
    • 1. Lig B
    • 22:30
    • Westerlo1
    • OH Leuven2
    Ligue 1
    • 3
    • Ligue 1
    • 22:45
    • Paris SG2
    • Lille0
    Championship
    22:45
    • Fulham
    • QPR
    • 3
    • Championship
    • 22:45
    • Fulham2
    • QPR1
    Premiership
    • 3
    • Premiership
    • 22:45
    • Glenavon1
    • Linfield0
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 23:00
    • Pescara1
    • Cremonese1
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:00
    • Barry Town3
    • Penybont0
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:00
    • Caracas2
    • Aragua0
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 23:00
    • Gijon0
    • Tenerife2
    La Liga
    • 3
    • La Liga
    • 23:00
    • Levante2
    • Mallorca1
    Profesyonel Lig
    • 3
    • Profesyonel Lig
    • 00:00
    • General Díaz1
    • San Lorenzo1
    • 3
    • Profesyonel Lig
    • 02:00
    • Sol de América1
    • Dep. Santaní0
    • 3
    • Profesyonel Lig
    • 02:00
    • Sol de América1
    • Dep. Santaní0
    Kadınlar Ulusal Lig
    • 3
    • Kadınlar Ulusal Lig
    • 02:00
    • Canterbury Utd1
    • WaiBOP Utd0
    • 3
    • Kadınlar Ulusal Lig
    • 03:00
    • Southern Utd
    • Auckland
    • 3
    • Kadınlar Ulusal Lig
    • 02:00
    • Canterbury Utd1
    • WaiBOP Utd0
    Ulusal Gençlik Ligi
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Mariners0
    • Sydney0
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Melbourne City0
    • Perth Glory0
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Mariners0
    • Sydney0
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Melbourne City0
    • Perth Glory0
    Liga MX
    04:00
    • Puebla
    • Necaxa
    • 3
    • Liga MX
    • 04:00
    • Puebla
    • Necaxa
    Premiership
    • 3
    • Premiership
    • 05:00
    • Wellington
    • Auckland
    3. Lig
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Suceava4
    • Şomuz1
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Viit. Dăești0
    • U Craiova 19482
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • FCSB II1
    • Slobozia3
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Blejoi2
    • Roşiori1
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Vediţa Colon.2
    • Olimpic Cetate0
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Slatina2
    • Unirea Bascov0
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Voluntari II1
    • U Craiova II2
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • CFR Cluj II0
    • Metalurgistul2
    • 3
    • 3. Lig
    • 15:00
    • Arieşul Turda1
    • Recea1
    Süper Lig 2
    • 3
    • Süper Lig 2
    • 17:00
    • Platanias1
    • Doxa3
    2. HNL
    • 3
    • 2. HNL
    • 19:00
    • M Čakovec0
    • Rudeš1
    Ülke Ligi
    • 3
    • Ülke Ligi
    • 20:00
    • Schwechat0
    • Mannswörth0
    İkinci Lig
    • 3
    • İkinci Lig
    • 22:30
    • Furrial2
    • Yaracuyanos3
    B Ligi
    • 3
    • B Ligi
    • 02:30
    • Pereira0
    • Boyacá Chicó0
    U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 17:00
    • G. Afrika U232
    • Gana U232
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 21:00
    • Mısır U232
    • Fildişi U231
    Liga MX Kadınlar
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 04:00
    • Pachuca3
    • Tigres UANL1
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 00:45
    • América2
    • Monterrey2
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 00:45
    • América2
    • Monterrey2
    Botola Pro
    • 3
    • Botola Pro
    • 21:00
    • El Jadida1
    • Raja BM0
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • IR Tanger
    • Khouribga
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • Wydad AC
    • FAR Rabat
    03:00
    • Rapide OZ
    • Raja
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • Rapide OZ
    • Raja
    • 3
    • Botola Pro
    • 03:00
    • CAYB
    • Olympic Safi
    C Ligi
    • 3
    • C Ligi
    • 02:00
    • Laferrere0
    • Victoriano0
    • 3
    • C Ligi
    • 02:00
    • Laferrere0
    • Victoriano0
    Primera Nacional
    • 3
    • Primera Nacional
    • 03:00
    • Sarmiento
    • All Boys
    Pers Körfez Pro Ligi
    • 3
    • Pers Körfez Pro Ligi
    • 15:00
    • Tractor
    • Shahr Khodrou
    • 3
    • Pers Körfez Pro Ligi
    • 15:45
    • Persepolis0
    • Naft MIS1
    • 3
    • Pers Körfez Pro Ligi
    • 17:30
    • Sanat Naft
    • Sepahan
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 17:00
    • Ararat1
    • Gandzasar1
    Arap Körfez Ligi
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 17:00
    • Sharjah
    • Bani Yas
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 17:00
    • Hatta
    • Al Jazira
    19:45
    • Kalba
    • Ajman
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 19:45
    • Kalba
    • Ajman
    • 3
    • Arap Körfez Ligi
    • 19:45
    • Al Wasl
    • Fujairah
    Premier Lig
    03:00
    • Tarpeda
    • Slutsk
    • 3
    • Premier Lig
    • 03:00
    • Tarpeda
    • Slutsk
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • TuRU1
    • Fortuna Köln2