0 MAÇ 0,00

ORAN

Üst Menü
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Ergin Ataman’dan sosyal sorumluluk projesine destek !

  Anadolu Efes Spor Kulübü Başantrenörü Ergin Ataman, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) için anlamlı bir etkinlik düzenledi.
  Ergin Ataman’dan sosyal sorumluluk projesine destek !

  Anadolu Efes Spor Kulübü Başantrenörü, All-Star 2020 organizasyonu kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikte, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağış yapma koşuluyla kendi fotoğrafının da üstünde bulunduğu imzalı tişörtlerden hediye etti. Gerçekleştirilen All-Star 2020 organizasyonu sayesinde TEGV’den destek alan çocukların eğitim hayatı için önemli bir miktarda destek oluşturuldu. All-Star 2020 organizasyonunda Ergin Ataman,All-Star maçı öncesinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı için imza ve fotoğraf etkinliği gerçekleştirdi.

  Yoğun ilgi gösteren All-Star 2020 organizasyonda basketbolseverler, ilköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile Cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla faaliyet gösteren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı için bağış yapmak ve Ergin Ataman ile tanışmak için uzun kuyruklar oluşturdu.

  Bağış yapan ziyaretçilere “Ergin Ataman Tişörtü”


  Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı standına bağış yapan basketbolseverler, ardından Kırmızı Takım’ın Başantrenörü olan Ergin Ataman ile tanışma fırsatı buldular. Basketbolseverler Ergin Ataman’dan hediye imza aldıktan sonra başarılı antrenör ile fotoğraf çektirip unutulmaz anıların da sahibi oldular. Organizasyon kapsamında elde edilen bağışlar ise Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfın’dan nitelikli eğitim desteği alan çocukların eğitim hayatlarına kaynak oluşturmak için kullanılacak.

  Site İçi Yorumlar