0 MAÇ 0,00

ORAN

Üst Menü
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 17-12-2019

    • 18-12-2019

    • 19-12-2019

    • 20-12-2019

    • 21-12-2019

    • 22-12-2019

    • 23-12-2019

    • 24-12-2019

    • 25-12-2019

    • 26-12-2019

    • 27-12-2019

    • 28-12-2019

    • 29-12-2019

    • 30-12-2019

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    Ulusal Lig
    • 3
    • Ulusal Lig
    • 00:30
    • Galitos66
    • CAD Coimbra44
    • 3
    • Ulusal Lig
    • 01:30
    • Boa Viagem71
    • Coimbröes40
    NBA
    • 3
    • NBA
    • 01:00
    • Suns119
    • Spurs121
    • 3
    • NBA
    • 03:30
    • Raptors110
    • Nets102
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Bulls109
    • Clippers106
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Grizzlies128
    • Wizards111
    • 3
    • NBA
    • 04:30
    • Mavericks118
    • Heat122
    • 3
    • NBA
    • 04:30
    • Bucks125
    • Cavaliers108
    • 3
    • NBA
    • 05:00
    • Rockets107
    • Pistons115
    • 3
    • NBA
    • 05:00
    • Nuggets110
    • Thunder102
    23:30
    • Pelicans
    • Magic
    • 3
    • NBA
    • 23:30
    • Pelicans
    • Magic
    01:00
    • Pacers
    • Hornets
    • 3
    • NBA
    • 01:00
    • Pacers
    • Hornets
    02:00
    • Hawks
    • Lakers
    • 3
    • NBA
    • 02:00
    • Hawks
    • Lakers
    02:00
    • Nets
    • 76ers
    • 3
    • NBA
    • 02:00
    • Nets
    • 76ers
    04:00
    • Nuggets
    • Knicks
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Nuggets
    • Knicks
    04:30
    • Warriors
    • Kings
    • 3
    • NBA
    • 04:30
    • Warriors
    • Kings
    Ulusal Basketbol Ligi
    • 3
    • Ulusal Basketbol Ligi
    • 02:00
    • I. Atletico Central Cordoba106
    • Bahia95
    Arjantin Ligi
    • 3
    • Arjantin Ligi
    • 03:30
    • Echagüe82
    • Rivadavia71
    B2 Lig
    • 3
    • B2 Lig
    • 07:00
    • Otsuka Alphas83
    • Nishinomiya79
    NBL
    • 3
    • NBL
    • 07:00
    • NZ Breakers96
    • Adelaide 36ers99
    • 3
    • NBL
    • 09:00
    • South East Melbourne Phoenix30
    • Cairns Taipans28
    B1 League
    • 3
    • B1 League
    • 07:05
    • Sun Rockers79
    • Shiga L-Stars92
    • 3
    • B1 League
    • 08:05
    • Kyoto Hannaryz36
    • Tochigi Brex61
    • 3
    • B1 League
    • 08:05
    • Yokohama BC48
    • Toyota Alvark65
    • 3
    • B1 League
    • 09:05
    • Osaka Evessa24
    • Chiba Jets28
    • 3
    • B1 League
    • 12:05
    • NeoPhoenix
    • Niigata Abirex
    EYBL U20
    • 3
    • EYBL U20
    • 10:00
    • Liepaja U20
    • Ventspils U20
    • 3
    • EYBL U20
    • 11:20
    • Myerscough
    • London Elite Under 20
    • 3
    • EYBL U20
    • 12:40
    • Sandvika BBK Under 20
    • Jugla U20
    WKBL
    • 3
    • WKBL
    • 12:00
    • KEB Hana
    • KB Stars
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 12:00
    • Kinmen
    • Bank of Taiwan
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:00
    • Taiwan Beer
    • Luxgen Dinos
    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi
    • 3
    • Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi
    • 12:00
    • Toros Bld (K)
    • Bandırma 17 Eylül Üniversitesi
    • 3
    • Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi
    • 17:00
    • Burhaniye (K)
    • Turgutlu Belediye
    ING BSL
    • 3
    • ING BSL
    • 13:00
    • Beşiktaş
    • Gaziantep
    • 3
    • ING BSL
    • 15:15
    • P.Karşıyaka
    • Darüşşafaka
    • 3
    • ING BSL
    • 17:30
    • İTÜ BB
    • Türk Telekom
    • 3
    • ING BSL
    • 20:00
    • Bandırma BK
    • M.Y. Afyon Bld
    VTB Ligi
    • 3
    • VTB Ligi
    • 13:00
    • CSKA Moskova
    • BC Astana
    • 3
    • VTB Ligi
    • 14:00
    • BC Khimky
    • Kalev-Cramo
    • 3
    • VTB Ligi
    • 20:00
    • Zielona Gora
    • Tsmoki Minsk
    Super League 2
    • 3
    • Super League 2
    • 13:00
    • Cheboksary
    • Tambov
    • 3
    • Super League 2
    • 14:00
    • Dynamo Stavro
    • BC Bars RSUE
    • 3
    • Super League 2
    • 15:00
    • Magnitogorsk
    • Dynamo MGTU
    • 3
    • Super League 2
    • 18:00
    • Zenit II
    • Lokomotiv II
    A1 Kadınlar Ligi
    • 3
    • A1 Kadınlar Ligi
    • 13:30
    • Esperides
    • Niki Lefkadas
    • 3
    • A1 Kadınlar Ligi
    • 14:00
    • Eleftheria
    • Panathinaikos
    16:00
    • Kronos
    • Chania
    • 3
    • A1 Kadınlar Ligi
    • 16:00
    • Kronos
    • Chania
    PBA Governors Cup
    • 3
    • PBA Governors Cup
    • 13:30
    • TNT Ka Tropa
    • Meralco Bolts
    Kadınlar 2. Ligi
    • 3
    • Kadınlar 2. Ligi
    • 14:00
    • Sant Adria
    • Boet
    Serie A
    • 3
    • Serie A
    • 14:00
    • Dinamo Sassari
    • F. Bologna
    • 3
    • Serie A
    • 19:00
    • Venezia
    • Olimpia Milano
    • 3
    • Serie A
    • 19:30
    • R.Emilia
    • Trieste
    20:00
    • Varese
    • Pesaro
    • 3
    • Serie A
    • 20:00
    • Varese
    • Pesaro
    • 3
    • Serie A
    • 20:30
    • Cantu
    • Uni Treviso
    22:45
    • Pistoia
    • Vanoli
    • 3
    • Serie A
    • 22:45
    • Pistoia
    • Vanoli
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:00
    • OKK Beograd
    • Borac Cacak
    • 3
    • Süper Lig
    • 14:00
    • Vojvodina
    • Sloboda Uzice
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:00
    • Novi Pazar
    • Mladost
    • 3
    • Süper Lig
    • 21:30
    • Metalac
    • Dynamic
    Higher League
    • 3
    • Higher League
    • 14:00
    • Hoverla
    • Stary Lutsk
    CEWL
    • 3
    • CEWL
    • 14:00
    • Zabiny Brno(K)
    • Ostrava
    LFB
    • 3
    • LFB
    • 14:00
    • Guiföes
    • Ovarense
    • 3
    • LFB
    • 17:30
    • Vagos (K)
    • Uniao Sportiva
    • 3
    • LFB
    • 21:00
    • Benfica
    • CAB Madeira
    ABA Ligi
    • 3
    • ABA Ligi
    • 14:00
    • Igokea
    • Primorska
    • 3
    • ABA Ligi
    • 20:00
    • Zadar
    • Kızılyıldız
    • 3
    • ABA Ligi
    • 22:00
    • Partizan
    • KK Cibona
    • 3
    • ABA Ligi
    • 22:00
    • KK Cedevita Olimpija
    • Krka
    Süper Lig (K)
    • 3
    • Süper Lig (K)
    • 14:00
    • Sparta & K II
    • Chevakata (K)
    • 3
    • Süper Lig (K)
    • 17:00
    • Black Bears
    • BK UMMC Yekaterinburg II
    • 3
    • Süper Lig (K)
    • 17:00
    • Rostov Don
    • Kursk II
    • 3
    • Süper Lig (K)
    • 18:00
    • S. SKFU
    • Kazanochka
    • 3
    • Süper Lig (K)
    • 20:00
    • St. Petersburg
    • Neftyanik
    Liga EBA
    • 3
    • Liga EBA
    • 14:30
    • Guadalajara
    • Conejero
    Asya Basketbol Ligi
    • 3
    • Asya Basketbol Ligi
    • 14:30
    • Alab ng Pilip
    • Slingers
    ACB Ligi
    • 3
    • ACB Ligi
    • 14:30
    • Zaragoza
    • Fuenlabrada
    • 3
    • ACB Ligi
    • 15:00
    • Gran Canaria
    • Obradoiro
    • 3
    • ACB Ligi
    • 19:00
    • UCAM Murcia
    • Baskonia
    • 3
    • ACB Ligi
    • 20:30
    • Barcelona
    • Unicaja Malaga
    • 3
    • ACB Ligi
    • 22:00
    • Valencia BC
    • Estudiantes
    CBA
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • Tianjin Golden Lions
    • JS Dragons
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • BF Dragons
    • Guangdong
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • Shenzhen
    • Fujian Xunxing
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • Bayi Rockets
    • Sichuan
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • QD Eagles
    • Shanxi
    • 3
    • CBA
    • 15:00
    • Xinjiang
    • SD Tigers
    LSBL
    • 3
    • LSBL
    • 15:00
    • Daugavpils
    • BK Jūrmala
    Basketligaen
    • 3
    • Basketligaen
    • 15:00
    • Bakken II
    • Stevnsgade
    • 3
    • Basketligaen
    • 17:15
    • Bakken Bears
    • Wolfpack
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 15:00
    • Cactus
    • BC Kutaisi 2010
    • 3
    • Süper Lig
    • 17:00
    • BC Olimpi
    • Mgzavrebi
    Prva Liga
    • 3
    • Prva Liga
    • 15:00
    • KK MZT Skopje Aerodrom II
    • Rabotnicki
    1 Liga Kobiet
    • 3
    • 1 Liga Kobiet
    • 15:00
    • AZS AJP Gorzów Wielkopolski II
    • AZS AJP Gorzów Wielkopolski III
    Erkekler Basketbol 1.Lig
    • 3
    • Erkekler Basketbol 1.Lig
    • 15:30
    • B.Kırmızı
    • Akhisar Bld
    Premier Lig (K)
    • 3
    • Premier Lig (K)
    • 16:00
    • MBA Moskva (K)
    • ZHBK Sparta(K)
    KBSL
    • 3
    • KBSL
    • 16:30
    • Beşiktaş (K)
    • Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    Kupa
    • 3
    • Kupa
    • 17:00
    • Leuven Bears
    • Hubo Limburg
    • 3
    • Kupa
    • 18:15
    • Oostende
    • Spirou
    Erkekler Basketbol 2.Ligi
    • 3
    • Erkekler Basketbol 2.Ligi
    • 17:00
    • Murat Paşaoğlu SK
    • Çorlu Bld.
    BBL Kupası
    • 3
    • BBL Kupası
    • 17:00
    • ALBA Berlin
    • Mitteldeutscher
    • 3
    • BBL Kupası
    • 20:00
    • Telekom Basket
    • Oldenburg
    Basketbol Ligi
    • 3
    • Basketbol Ligi
    • 17:00
    • Asseco Gdynia
    • D. Gornicza
    • 3
    • Basketbol Ligi
    • 19:30
    • Start Lublin
    • Stal Ostrow
    LegA Basket Kadınlar
    • 3
    • LegA Basket Kadınlar
    • 18:00
    • Virtus Pallacanestro Bologna
    • Palermo
    • 3
    • LegA Basket Kadınlar
    • 20:00
    • GEAS
    • F. Schio (K)
    Proliga
    • 3
    • Proliga
    • 18:00
    • Benfica II
    • Academica
    • 3
    • Proliga
    • 20:00
    • Sanjoanense
    • Porto II
    LNB Pro A
    • 3
    • LNB Pro A
    • 18:00
    • AS Monaco
    • Levallois
    • 3
    • LNB Pro A
    • 19:00
    • Asvel Villeurbanne
    • Orleans
    1. DBBL
    • 3
    • 1. DBBL
    • 18:00
    • S. Keltern (K)
    • Hannover
    Estonya-Letonya Basketbol Ligi
    18:00
    • Tartu
    • BK Ogre
    • 3
    • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
    • 18:00
    • Tartu
    • BK Ogre
    18:00
    • Parnu
    • Valga
    • 3
    • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
    • 18:00
    • Parnu
    • Valga
    • 3
    • Estonya-Letonya Basketbol Ligi
    • 18:30
    • Latvijas Univ.
    • Tallinna Kalev
    Erkekler Ligi
    • 3
    • Erkekler Ligi
    • 18:20
    • Zalgiris
    • BC Siauliai
    LEB Oro
    • 3
    • LEB Oro
    • 19:00
    • CB Granada
    • Palencia
    • 3
    • LEB Oro
    • 20:00
    • Leyma Coruna
    • Valladolid
    • 3
    • LEB Oro
    • 20:00
    • Gipuzkoa
    • Oviedo
    • 3
    • LEB Oro
    • 21:00
    • Bahia San Agustin
    • Breogan
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 19:00
    • Nymburk II
    • Sokol Prazsky
    LEB Plata
    19:00
    • Zamora
    • UDEA
    • 3
    • LEB Plata
    • 19:00
    • Zamora
    • UDEA
    • 3
    • LEB Plata
    • 20:00
    • Benicarlo
    • Girona
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 19:30
    • P. Opolska
    • Lowicz
    Bundesliga
    • 3
    • Bundesliga
    • 19:30
    • H. Vienna
    • Traiskirchen
    • 3
    • Bundesliga
    • 19:30
    • St. Pölten
    • Kapfenberg
    19:30
    • Dukes
    • Graz
    • 3
    • Bundesliga
    • 19:30
    • Dukes
    • Graz
    Serie A2
    20:00
    • Latina
    • Scafati
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Latina
    • Scafati
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Rieti
    • Monferrato
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Basket Torino
    • P. Trapani
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Agrigento
    • Derthona
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Bergamo
    • Treviglio
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • P. Biella
    • Orlandina Basket
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Leonis Roma
    • Cuore Napoli
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Roseto Sharks
    • Ferrara
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Caserta Basket
    • Urania
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Imola Basket
    • Forli
    20:00
    • Verona
    • Mantova
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Verona
    • Mantova
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Assigeco
    • San Severo
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Udine
    • Orzinuovi
    • 3
    • Serie A2
    • 20:00
    • Piero Manetti
    • Poderosa
    Portekiz Kupası
    • 3
    • Portekiz Kupası
    • 20:00
    • Sampaense
    • Casino Ginásio
    Prvenstvo
    • 3
    • Prvenstvo
    • 20:00
    • KK Kakanj
    • Bratunac
    Erkekler Ligi
    • 3
    • Erkekler Ligi
    • 20:00
    • Peristeri
    • Panathinaikos
    Britanya Basketbol Ligi
    • 3
    • Britanya Basketbol Ligi
    • 20:00
    • Man Giants
    • Lions
    NBL
    • 3
    • NBL
    • 20:00
    • Usti nad Labem
    • Kralovsti Soko
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:00
    • Hapoel Elyon
    • Rishon LeZion
    • 3
    • Süper Lig
    • 21:40
    • H. Jerusalem
    • Maccabi Haifa
    Kadınlar Ligi
    • 3
    • Kadınlar Ligi
    • 20:00
    • UNI Girona (K)
    • CB Bembibre
    Extraliga
    • 3
    • Extraliga
    • 20:00
    • Lucenec
    • Levicki
    Torneo Federal
    • 3
    • Torneo Federal
    • 02:00
    • Club Institución Sarmiento
    • Pedro Echague
    • 3
    • Torneo Federal
    • 02:30
    • Racing de Avellaneda
    • Wilde SC
    La Liga Desarollo
    • 3
    • La Liga Desarollo
    • 03:30
    • AD Atenas Under 23
    • Weber Bahía Under 23